niedziela, 8 września 2013

Danie jakiego nie widzieliście....

 

 

 

...dziś na blogu wpis inny niż wszystkie. Przepis na danie proste, które dosłownie każdy może wykonać o każdej porze; tylko czy chce?

 

 

DSCF3228.JPG

 

 

40dag niczego
1 nic
2 łyżki niczego
ok 2l niczego
2 łyżeczki niczego
szczyptę niczego do smakuNic obieramy, kroimy w kostkę; 1 nic drobno siekamy i przesmażamy wszystko na niczym. Przekładamy nic do gorącego niczego i gotujemy około 30min. Dodajemy nic i całość miksujemy blenderem. Gotowe nic doprawiamy niczym i niczym.

 

Nic rozlewamy na talerze i posypujemy posiekanym niczym...

 

 

DSCF3206.JPG

 

Tak codziennie wygląda posiłek ponad 160 000 polskich dzieci

 

 


Podziel się Posiłkiem to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z niedożywieniem wśród dzieci, zainicjowany i prowadzony przez firmę Danone.

Pomoc prowadzona na szeroką skalę możliwa jest dzięki zaangażowaniu milionów konsumentów, tysięcy wolontariuszy, mediów i organizacji społecznych. Dzięki działaniom takim jak sprzedaż produktów oznaczonych logo programu – Talerzykiem, Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, Koncertom i Programowi Grantowemu w ciągu 10 lat wydane zostało już niemal 13 mln posiłków niedożywionym dzieciom. Na tym jednak misja organizatora nie kończy się – jak pokazują najnowsze badania z problemem niedożywienia wciąż boryka się aż 162 tysiące dzieci ze szkół podstawowych.

 

I Ty też możesz pomóc wystarczy kupić jogurty Danone oznaczone logiem programu – Talerzykiem, w okresie od września do końca października 2013 roku, część zysków ze sprzedaży produktów zostanie przekazana na
ufundowanie posiłków niedożywionym dzieciom.


Warto pomagać - to takie proste. Pomóżcie nam ufundować kolejny milion posiłków

 

 

 

zzaza.png

2 komentarze:

  1. katarzyna-koczwara8 września 2013 11:56

    W UK tez ostatnimi czasy ogromna akcja: okazalo sie, ze 30% dzieci przychodzi do szkoly bez sniadania, niektore mdleja z wycienczenia... :( Smutne to, ze w ogromnym i bogatym europejskim kraju takie rzeczy sie zdarzaja... Ale tu to raczej wina rodzicow, a nie warunkow ekonomicznych...

    OdpowiedzUsuń
  2. Natalia - Poezja Smaku9 września 2013 02:03

    Takie akcje to niestety część promocji marki :( Lepiej pomożemy klikając codziennie na (bezpłatnego dla nas!) pajacyka lub wpłacając datki bezpośrednio do fundacji niż przez jogurt.

    OdpowiedzUsuń